niedziela, 04 października 2009

Skład drużyny

Paweł - weteran ufundowany w roku 1955. Człowiek w słusznym wieku. Lekarz. Wydawać by się mogło, że szanowany członek społeczeństwa bez żadnych udziwnień. Ma jednak małą przypadłość. Lubi się nocą poszwędać po krzakach. Startuje tak często jak to tylko możliwe. Dlatego też zwykle nie ma czasu na trening, bo albo jest zmęczony po zawodach albo odpoczywa przed zawodami. Zwolennik szkoły "trening przez starty". Podkupiony z drużyny Zaginieni w Akcji.

Zenek - zmaterializowany w 1979. Zwolennik wariantów krótkich, choć nie zawsze najszybszych. Z powodu braku umiejętności hamowania zaciekły wróg rolek. No chyba, że pod górę. Poniżej na zdjęciu z trenerem psychy.

Robert - jedyny kibic. Grafik. Lubi tylko rower więc preferuje matarony MTB. W AR jeszcze nie zadebiutował. Ale już my go kiedyś namówimy.

button stats bikestats.pl

Marek "Makhi" - największa nadzieja skrzydłonogich. Za dużo i za regularnie trenuje. Nadaje się na pojazd holowniczy. UWAGA: absolutnie nie dawać mu do ręki kompasu i mapy.


Żony - element stanowiący górne ograniczenie zawodników w dążeniu do nieskończoności. Przyczyna wyrzutów sumienia. Niezbędny element wsparcia:

- Co? W wekend Cię znowu nie ma? Znowu masz jakieś zawody?

- Co dzisiaj robisz? Znowu idziesz biegać/na rower? Przecież wczoraj już to robiłeś?

- Które mieliście miejsce? Co tak słabo?